Chojnice

1

Oliwia – Jestem uczennicą technikum o profilu logistycznym. Cechy charakteru, które mnie najlepiej opisują to: kreatywność, pracowitość, sumienność. Mimo młodego wieku ukończyłam kurs: „Animatora Gier i Zabaw dla Dzieci” oraz warsztaty: „Gra edukacyjna jako narzędzie wspierania rozwoju dziecka. Jak pobudzić ciekawość i twórcze myślenie dziecka?” Swoją dalszą edukacje chce rozwijać na studiach związanych z pedagogiką wczesnoszkolną i przedszkolną. To właśnie praca z dziećmi daje mi największą satysfakcję. W wolnym czasie prowadzę zajęcia z ZUMBY i Fitness oraz gotuje dla rodziny i znajomych.

2

Gabi – Jestem absolwentką Medycznej szkoły na kierunku ,,Terapeuta Zajęciowy”, kontynuuję naukę na wydziale ,,Opiekunka dziecięca”. Bardzo lubię spędzać czas z dziećmi dają mi wiele radości, mam dwuletnie doświadczenie pracy w przedszkolu jako nauczyciel rytmiki. Moją pasją jest muzyka, jestem wokalistką, także interesuję się motocyklami jeżdżę Chopperem gdy tylko zrobi się cieplej na pewno przerzucę się na motocykl by dojeżdżać do pracy:).

3

Larysa – Jestem studentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem osobą miłą, pogodną i zawsze uśmiechniętą. Moim marzeniem jest praca nauczyciela klas początkowych. Moją pasją są książki i różne aktywności plastyczne, które wykorzystuję podczas pracy na sali.

4

Alicja – Nazywam sie Alicja Sajkowska. Mam 20 lat.Kształcę się na kierunkach Terapeuta zajęciowy i Opiekunka dziecięca w Medyczno-spolecznym Zespole szkół policealnych w Chojnicach. Moją najwiekszą pasją jest śpiewanie i gra na gitarze. Uwiebiam spędzać każdy wolny czas z dziećmi. Jestem osobą otwartą, zawsze uśmiechniętą i chętną do rozmów.

5-1

Ania – Mam 20 lat, studiuje pielęgniarstwo na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Jestem miłą, sympatyczną osobą, zawsze chętną do zabawy. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas wolny. Praca z dziećmi jako animator sprawia mi dużo radości i satysfakcji.

Nasi Kontrahenci

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Tczew facebook Piła facebook Chojnice facebook Starogard Gdański facebook Gdańsk facebook