Piła

1-3

Amelia – Jestem studentką pedagogiki. Lubię pracę z dziećmi, jest dla mnie radością i daje poczucie spełnienia. Pracę w Honolulu traktuję nie tylko jako obowiązek, ale i pasję.

2-3

Magda – Jestem studentką logopedii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Swój wolny czas poświęcam na czytanie ciekawych książek i długie spacery. Lubię pracę z dziećmi, gdyż daje mi ona wiele radości. Ponadto, zgadzam się ze stwierdzeniem, że “Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie”.

3-3

Ola – Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną z terapią, a aktualnie kończę pedagogikę z logopedią na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jestem wolontariuszką na różnych imprezach charytatywnych. Jestem osobą uśmiechniętą, pełną energii, łatwo nawiązuję kontakt zarówno z dziećmi jaki i z ich rodzicami. Bardzo lubię spędzać czas z najmłodszymi, chętnie się z nimi bawię, lubię kiedy dzieci są zadowolone, uśmiechnięte i dobrze się bawią. W wolnych chwilach czytam książki, jeżdżę na rowerze.

Nasi Kontrahenci

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Tczew facebook Piła facebook Chojnice facebook Starogard Gdański facebook Gdańsk facebook