Honolulu w Chojnicach

Zapraszamy

( jesteśmy obok sklepu KIK)

otwarte 7 dni w tygodniu

Najlepsze urodziny zapraszamy do HONOLULU!

Baw się także w nocy !

W Honolulu czeka na Ciebie wspaniała zabawa

previous arrow
next arrow
Slider

Witajcie w Honolulu!

Jesteśmy najmłodszą ale dynamicznie rozwijającą się siecią sal zabaw w Polsce. Naszą misją jest “WYZWOLIĆ DZIECIĘCĄ ENERGIĘ”.

Pomysły, które czerpiemy płyną z naszego doświadczenia. Jesteśmy małżeństwem z kilkunastoletnim stażem, obdarzonym trójką córek. Potrzeby naszych pociech są nieograniczone. Chęć tworzenia, poznawania, zdobywania, uczenia się, pokonywania trudności, osiągania celu, samodzielność, opanowanie i wiele innych , których nie potrafimy przytoczyć.

Nasze sale są naszym czwartym dzieckiem. Dążymy z całą starannością aby były piękne, kolorowe, czyste, atrakcyjne ale przede wszystkim bezpieczne. Czyż bezpieczeństwo Waszego dziecka nie jest dla Was najważniejsze? Często przecież jako rodzice powtarzamy : nie idź, uważaj, bo się sparzysz, bo spadniesz, przewrócisz się, zrobisz sobie ała. Uważamy, że złem byłoby nie pozwolić dziecku się przewrócić, obetrzeć kolana, nabić sobie siniaka czy się skaleczyć bo odebralibyśmy mu lekcję bólu i cierpienia, a te przecież towarzyszą nam przez całe życie. To też mając na uwadze, że dzieci odwiedzające nasze sale tak samo się przewracają, potykają, zderzają ze sobą, biegają, krzyczą, śpiewają, głośno śmieją, płaczą i rywalizują postanowiliśmy wspomóc je w tym procesie poznawczo- edukacyjno-wychowawczym.

1
2

Podczas projektowania sal kierowaliśmy się doradztwem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu placów i sal zabaw oraz własnym doświadczeniem w wieloletniej pracy pedagogicznej. Wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości zapewniające maksimum bezpieczeństwa. Najmłodsze dzieci mogą bawić się w strefie malucha, którą wyposażyliśmy w bujaczki, jeździki, chodziki, domki, mini basenik z piłeczkami odpowiedni już dla kilkumiesięcznych szkrabów. Każda sala posiada miękką podłogę wykonaną z kolorowych puzzli, do produkcji której używa się wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Ponadto wszystkie sale wyposażone są w minimum 200 mkw klatki zabawowe. W nich znajdują się atrakcje takie jak: zjeżdżalnie proste, kręte, tubowe i rolkowe, liczne elementy wspinaczki, piankowe przeszkody, armatki pneumatyczne z efektem światła i dźwięku, suche baseny z kolorowymi piłeczkami, trampoliny, boiska do gier, tory gokartowe, liczne tunele i zakamarki, które dzieci uwielbiają,. Wewnątrz znajdują się elementy kształtujące równowagę, siłę, wytrzymałość i wiele cech sprawnościowych. Posiadamy równiwż karuzelę z kokosami. W każdej z sal zainstalowaliśmy scenę, na której dzieci próbują swoich zdolności artystycznych. Każda sala posiada nagłośnienie i profesjonalne oświetlenie sceniczne. W naszych salach dzieci mogą bawić się używając gier interaktywnych na zamontowanych ekranach LCD.

Oczywiście to co nas wyróżnia najbardziej to sympatyczny personel. Zazwyczaj są nimi dziewczęta ( studentki kierunków pedagogicznych), ale pracują też u nas mężczyźni, których usilnie poszukujemy do pracy w naszych projektach. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie, wg potrzeb malucha. U nas dzieciom nie zabraknie niczego.

Każda z naszych sal posiada wydzielone pokoiki przypominające bajkowy świat, w których organizujemy urodziny spełniając dziecięce marzenia. Projektując nasze sale zabaw zwróciliśmy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby dzieci czuły się u nas jak w bajce. Wystrój lokalu ma sprawić, że jest ono miejscem wyjątkowym dla dzieci. Pragniemy aby dzieci czuły się u nas swobodnie, żeby wyzwalały swoje emocje i energię, które mogą natychmiast spożytkować podczas szaleństw w “Małpim Gaju”.

Wszystkie lokale zostały wyposażone w recepcję. Ewidencja dzieci prowadzona jest przez system elektroniczny. Dziecko nie ma możliwości samowolnego opuszczenia sali. Posiadamy własną niezależną od Centrów Handlowych toaletę. Sprzęty znajdujące się w naszych salach zabaw posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa i PPOŻ. Lokale są klimatyzowane i posiadają monitoring (dzieci podczas zabawy oraz pobytu w pokoikach urodzinowych są obserwowane przez personel).

3
4

 Serwujemy słodycze, napoje i kawę.

Prowadzimy również usługę tzw. “dziecko pod opieką”, dzięki czemu mogą Państwo w spokoju skorzystać z oferty Centrum Handlowego, czy sąsiadujących z nami restauracji.

Sala zabaw Honolulu to nasza propozycja spędzenia wolnego czasu dla dzieci i ich opiekunów w tropikalnym klimacie: słońce, plaża, tropikalne soki oraz naszyjniki z kwiatów i taniec to najpowszechniejsze skojarzenia związane z Hawajami. Chociaż nie każdy z nas może wybrać się na te rajskie wyspy, to wizyta w sali zabaw Honolulu, może wiernie odzwierciedlić klimat odległych lądów. Na potrzeby naszych klientów potrafimy przeistoczyć się w lodową krainę, dostarczając śnieg. W każdym momencie, gdy chcemy w nieco mniej standardowy sposób pobawić się z rodziną czy przyjaciółmi proponujemy wizytę w naszej sali zabaw. To doskonałe miejsce, gdzie nawet w środku zimy można poimprezować w gorącej atmosferze przy dźwiękach wesołej muzyki. Wystrój sali utrzymany jest w stylu hawajskim, grafika na ścianach sprawiają, że nasi Klienci czują się w Honolulu jak turyści w gorących tropikach.

Nasi Kontrahenci

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Włocławek facebook Tczew facebook  Chojnice facebook Starogard Gdański facebook Gdańsk facebook