Tczew

1-3

Beata – Jestem mgr psychologii o specjalności psychologia kliniczna i zdrowia. Studia ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Zrealizowałam również blok specjalizacyjny „Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów”. Jako animator pracuję od 2 lat. W wolnym czasie uczęszczam na zajęcia fitness, lubię dobrą książkę i kino.

2-3

Nikola – Studiuję pedagogikę wczesnej edukacji na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuję się nowoczesną edukacją, wspomaganiem dziecka w rozwoju i logopedią.
.

3-3

Paulina – Jestem studentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Uważam się za osobę odpowiedzialną, o spokojnej naturze i pogodnym nastawieniu do życia. Zawsze staram się, aby na buzi każdego dziecka pojawił się uśmiech – ponieważ „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Dobrze jest pracować w miejscu, gdzie zawsze słyszy się głos dziecka.

4-3

Kasia – Studiuję Technologię Żywności i Żywienie Człowieka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Interesuję się naukami ścisłymi, szczególnie chemią oraz dietetyką i zdrowym trybem życia. Moim hobby jest muzyka rockowa. Jestem osobą aktywną i otwartą, dlatego świetnie odnajduję się w pracy jako animator. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji.

Nasi Kontrahenci

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Tczew facebook Piła facebook Chojnice facebook Starogard Gdański facebook Gdańsk facebook